Izabela Gołębiewska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychoonkologiem i seksuologiem

Nazywam się Izabela Gołębiewska


ginekolog Zielona Góra

 

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej i osobowości, psychoonkologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym i specjalistką z zakresu seksuologii. Swoją wiedzę psychoterapeutyczną zdobywałam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne , Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz Centrum Terapii Lew-Starowicz. Absolwentka Wydziału Nauk Pedagogicznych i Społecznych Uniwersytetu Zielonogórskiego, WSB-NLU oraz absolwentka studiów podyplomowych „Seksuologia Kliniczna. Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ukończyłam szereg szkoleń i kursów m.in. Studium Terapii poznawczo-behawioralnej, szkolenia z zakresu seksuologii w Centrum Terapii Lew-Starowicz, studia podyplomowe „Trener biznesu” w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach poświęconych psychoterapii i seksuologii, a także w szkoleniach ukierunkowanych na szeroko rozumianą pomoc psychologiczną. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Izabela Gołębiewska

 

Pomoc seksuologiczna

Można znaleźć wiele miejsc, w którym ludzie pomagają ludziom, ja proponuję Państwu miejsce, gdzie bez wstydu możecie porozmawiać o najintymniejszej sferze życia czyli Waszej seksualności.

Czytaj więcej

Psychoterapia indywidualna

Wiele osób przeżywa wewnętrzne konflikty, które prowadzą do cierpienia i stają się problemem utrudniając codzienne funkcjonowanie.

Czytaj więcej

Terapia par

Psychoterapia par to specyficzny rodzaj terapii skierowany do małżeństw bądź osób żyjących w związku partnerskim, sesje polegają na wspólnej rozmowie o trudnościach występujących w związku.

Czytaj więcej

Pomoc pedagogiczna

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna udzielana rodzicom i nauczycielom polega na wspieraniu ich w rozwiązywaniu problemów wychowawczych oraz rozwijaniu ich umiejętności wychowawczych.

Czytaj więcej


Jak jeszcze mogę pomóc?

WARSZTATY
I SZKOLENIA

 

 

Seksualność Dzieci i Młodzieży

Rozwój własnej seksualności - seks bez barier

Seksualność kobiet w ciąży

Ciąża i co dalej - powrót do seksualności, czyli 6 miesięcy po…

Nadużycia seksualne wobec dzieci-diagnoza, kierunki pomocy