Bartłomiej Gołębiewski

Jestem ginekologiem położnikiem

Nazywam się Bartłomiej Gołębiewski


Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej. Ukończyłem wydział lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Po ukończeniu stażu podyplomowego rozpocząłem specjalizację z chirurgii ogólnej. Od 2011 roku pracuję w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Szpitala Klinicznego w Zielonej Górze, gdzie zdobyłem tytuł specjalisty w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii.

W swoim życiu zawodowym stawiam na rozwój oraz ustawiczne poszerzanie swoich kwalifikacji. Uczestniczę w licznych specjalistycznych kursach i konferencjach poświęconych tematyce ginekologii, położnictwa i onkologii doskonaląc swoje umiejętności oraz zdobywając najnowszą wiedzę. Korzystam z najnowszych wytycznych Polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

W swojej praktyce lekarskiej zwracam szczególną uwagę na indywidualne podejście do pacjentki, traktując jej problem zdrowotny z najwyższą starannością oraz rzetelną i fachową wiedzą. Zawsze staram się udzielić rzetelnych i wyczerpujących informacji.

Bartłomiej Gołębiewski

 

Ginekologia

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się zarówno profilaktyką jak i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Problemy, którymi zajmują się ginekolodzy to m. in. zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne żeńskich narządów płciowych, antykoncepcja, niepłodność, nowotwory narządów płciowych. Badaniu ginekologicznemu powinna poddać się każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia lub rozpoczęła, albo planuje rozpocząć współżycie.

Czytaj więcej

Położnictwo

Położnictwo jest dziedziną medycyny zajmującą się fizjologicznym oraz powikłanym okresem ciąży, porodu i połogu. Obejmuje swym zakresem szeroką diagnostykę przebiegu ciąży od poczęcia do narodzin dziecka w tym zaawansowane badania ultrasonograficzne, ale również profilaktykę i promocję zdrowego stylu życia w okresie ciąży i laktacji.

Czytaj więcej

Profesjonalna opieka

Oferuję holistyczną opiekę nad kobietą na każdym etapie jej życia, począwszy od okresu dorastania, poprzez prokreację do okresu pomenopauzalnego. Proponuję zarówno badania profilaktyczne jak i diagnostyczne. Zajmuję się kompleksową opieką nad kobietą ciężarną jak również w okresie przedkoncepcyjnym w połogu i okresie laktacji. Oferujemy także profesjonalną pomoc psychologiczną i seksuologiczną dla par z problemem niepłodności a także borykających się z problemami po porodzie lub utracie ciąży.