Ginekologia i położnictwo

Jestem ginekologiem położnikiem

Nazywam się Bartłomiej Gołębiewski


Ginekologia

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się zarówno profilaktyką jak i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Problemy, którymi zajmują się ginekolodzy to m. in. zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne żeńskich narządów płciowych, antykoncepcja, niepłodność, nowotwory narządów płciowych. Badaniu ginekologicznemu powinna poddać się każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia lub rozpoczęła, albo planuje rozpocząć współżycie.

Czytaj więcej

Położnictwo

Położnictwo jest dziedziną medycyny zajmującą się fizjologicznym oraz powikłanym okresem ciąży, porodu i połogu. Obejmuje swym zakresem szeroką diagnostykę przebiegu ciąży od poczęcia do narodzin dziecka w tym zaawansowane badania ultrasonograficzne, ale również profilaktykę i promocję zdrowego stylu życia w okresie ciąży i laktacji.

Czytaj więcej

Profesjonalna opieka

Oferuję holistyczną opiekę nad kobietą na każdym etapie jej życia, począwszy od okresu dorastania, poprzez prokreację do okresu pomenopauzalnego. Proponuję zarówno badania profilaktyczne jak i diagnostyczne. Zajmuję się kompleksową opieką nad kobietą ciężarną jak również w okresie przedkoncepcyjnym w połogu i okresie laktacji. Oferujemy także profesjonalną pomoc psychologiczną i seksuologiczną dla par z problemem niepłodności a także borykających się z problemami po porodzie lub utracie ciąży.